ATRAX Star Awards

EĞLENCE VE REKREASYON SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZLARI ARANIYOR!

Her yıl ATRAX Fuarı kapsamında sektörün en başarılı ürün ve projelerini ödüllendiren yarışma 2022’de büyük bir yenilik ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yenilen konsepti ile yarışma, “ATRAX STAR” sektör yıldızlarını bir araya getirmeye devam edecek.

ATRAX STAR önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence – dinlence alanlarına ve etkinliklere yönelik farkındalık ve gündem oluşturmak bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlayarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunmasına, toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Başarılı çalışmaların ön plana çıkarıldığı yarışmada üç farklı kategoride gerçekleşen başvurular, sektörün uzman kişilerinden oluşan jüri tarafından incelenmektedir. Kazananların ödülleri ATRAX Fuarı Gala Gecesi kapsamında düzenlenen Ödül Töreni’nde takdim edilmektedir.

Bu yıl 8. kez gerçekleşecek olan “ATRAX Star Awards – Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri Töreni” , 4 Şubat 2022 tarihlerinde düzenlenecek ATRAX Gala gecesinde sahiplerini bulacak.

Detaylı bilgi ve online başvuru için eglenceodulleri.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.